Subvencionirani prijevoz

Autor: Administrator , 2. 6. 2016.

Važna obavijest za učenike koji koriste
subvencionirani prijevoz

Pozivamo učenike koji su u školskoj godini 2015./2016. ostvarivali pravo na sufinancirani, odnosno financirani prijevoz da do 10. lipnja 2016. godine dostave tražene podatke prijavom uz pomoć AAI korisničkoga računa (CARNetov račun, e-matica) na adresi https://app.mzos.hr/sufinanciranjePrijevoza/.
Upute za pristup aplikaciji nalaze se u samome Sustavu i na adresi https://app.mzos.hr/sufinanciranjePrijevoza/Content/upute/Upute_prijevoz.pdf.

Učenici koji su zagubili lozinke trebaju doći u Kabinet računalstva ili obratiti se svojim razrednicima.

Skrećemo pozornost na sljedeće:

• učenik nakon što se prijavi svojim korisničkim podacima na aplikaciju najprije popunjava osobne podatke – svoju e-mail adresu, te podatke o školi (iz padajućeg izbornika odaberite Split, a u polju naziv škole pronađite Srednju tehničku prometnu školu..
  • nakon toga potrebno je kliknuti na karticu Članovi kućanstva i upisati broj članova kućanstva (Članovi kućanstva su osobe koje zajedno žive i podmiruju troškove života bez obzira na srodstvo. Učenik se ubraja u ukupan broj članova kućanstva. Osobe koje ne žive na istoj adresi prebivališta kao učenik ne računaju se u članove kućanstva). Npr. ako u kući na istoj adresi žive učenik, brat učenika, majka učenika, otac učenika, djed učenika i baka učenika, takvo kućanstvo ima 6 članova.
  • za svakog člana kućanstva traži se OIB, ime i prezime, srodstvo s učenikom, datum rođenja i adresa prebivališta.
  • nakon što se SVI traženi podaci popune, kliknemo na gumb SPREMI. Naglašavamo da se jednom uneseni i spremljeni podatci, ne mogu više mijenjati.
  • ako učenik ima printer, treba otisnuti spremljenu potvrdu i potpisati je na odgovarajućem mjestu, a to isto treba učiniti i roditelj odnosno skrbnik učenika.
  • potpisanu potvrdu dostaviti razredniku.
  • ako učeniku nije dostupan printer kod kuće, generiranu pdf datoteku spremiti na usb stick i donijeti u školu na ispis.

Učenici i/ili roditelji koji nemaju mogućnost popunjavanja podataka kod kuće (nemaju računalo ili pristup internetu), mogu to napraviti na računalima škole prema raspoloživosti do isteka gore navedenog roka. Preduvjeti za to su: AAI korisnički račun, pripremljeni OIB-ovi članova kućanstva s imenima i prezimenima te datumima rođenja s naznačenim srodstvom i adresom prebivališta.

Obavijesti 2023-24

• NV - četvrtak, 02.05.2024. u 13:15h, uč. 25
  • srijeda, 17. travnja 2024. neradni je dan
  • NV - srijeda, 10.04.2024. u 13:15h u uč. 25
  • Proljetni praznici za učenike počinju 28.ožujka 2024.godine i završavaju 5. travnja 2024. godine.
    class="sivo" Nastava počinje u ponedjeljak 8. travnja 2024. SMJENA A – UJUTRO u 8:00,  SMJENA B – POPODNE U 14:00
    Ugodan vam odmor!
  • NV - četvrtak, 14.03.2024. u 13:15h, uč. 25
  • Raspored učionica (1.G, 1.D, 2.D, 2G, 2.H, 3.D) za 26.2.2024.(ponedjeljak) radi Županijskog natjecanja iz matematike
  • NV - četvrtak, 08.02.2024. u 13:15h, uč. 25
  • Prosudbeni odbor - ponedjeljak, 29.01.2024. u 13:15h u uč. 25
  • NV - srijeda, 17.01.2024. u 13:15h u uč. 25
  • Drugo polugodište počinje u ponedjeljak 8. siječnja, smjena B ujutro.
  • Obrasci pedagoških mjera 2024.
  • NV - četvrtak, 21.12.2023. u 13:15h, uč. 25
  • Razredna vijeća - srijeda, 20.12.2023. u 13:15h, uč. 25
  • NV - srijeda, 6.12.2023. u 13:15h u uč. 25
  • NV - utorak, 21.11.2023. u 13:15h u učionici 25
  • petak, 3. 11. 2023. u 13:15h - Skup radnika i Nastavničko vijeće
  • NV - četvrtak, 28.09.2023. u 13:15h u uč. 25
  • RV za 1. razrede - ponedjeljak 25.9. u 13:15h u uč. 25
  • Novi raspored od ponedjeljka 18.9.
  • RV - srijeda, 13.9.2023. u 13:15h u učionici 25 (za sve razrede osim prvih)
  • NV - petak, 8.9.2023. u 13:15h u učionici 25
  • Objavljen raspored
  • Obrasci pedagoških mjera 2023.
  • NV - planirano drugu srijedu u mjesecu

Arhiva obavijesti

Subvencionirani prijevoz

Autor: Administrator , 2. 6. 2016.

Važna obavijest za učenike koji koriste
subvencionirani prijevoz

Skrećemo pozornost na sljedeće:

• potpisanu potvrdu dostaviti razredniku.