Samovrjednovanje - učenici

Drage učenice i učenici,

kako bi naša škola bila još uspješnija, želimo čuti Vaše mišljenje. Molimo Vas da budete iskreni jer će nam Vaši odgovori pomoći da unaprijedimo kvalitetu rada škole.

Upitnik je anoniman.

Upitnike otvorite uz pomoć poveznice ili skeniranjem QR koda, a prijaviti se AAI identitetom.

Hvala Vam na suradnji!

Samovrjednovanje - nastavnici

Drage nastavnice i nastavnici,

Upitnik je anoniman.

Hvala Vam na suradnji!

Samovrjednovanje
Zaštitni znak za samovrednovanje ASOO-a

Web-stranice
elektroničkog samovrjednovanja
za škole

Popunite anketu

Zakonom o strukovnom obrazovanju (Narodne novine, br. 30/2009.) škole su dužne provoditi samovrjednovanje i to za sljedeća ključna područja:

• planiranje i programiranje rada,
  • poučavanje i podrška učenju,
  • postignuća polaznika,
  • materijalni uvjeti i ljudski potencijali,
  • profesionalni razvoj zaposlenika,
  • međuljudski odnosi u ustanovi za strukovno obrazovanje,
  • rukovođenje i upravljanje,
  • suradnja s ostalim dionicima.

Samovrjednovanje ustanove za strukovno obrazovanje prati i vrjednuje Povjerenstvo za kvalitetu, kojega imenuje tijelo upravljanja ustanove za strukovno obrazovanje.

Priručnik za samovrjednovanje

Strukovni kurikulum donosi ministar, a metodologiju izrade Agencija za strukovno obrazovanje i obrazovanje odraslih. Pored izrade Strukovnog kurikuluma Škola, odnosno Povjerenstvo za kvalitetu, koje imenuje Školski odbor, dužno je provoditi i pratiti samovrjednovanje Škole te izvješće do kraja rujna dostaviti Školskom odboru i Agenciji za strukovno obrazovanje za proteklu školsku godinu.

Obrasci i predlošci (.rar)

Dodatci Priručniku za samovrjednovanje

Internetski alat za samovrjednovanje

NCVVO - Priručnik za samovrjednovanje srednjih škola 2010.

Prezentacija samovrjednovanja za ravnatelje

Strateške smjernice za osiguranje kvalitete u strukovnom obrazovanju i osposobljavanju: sažetak

Razvoj vanjskog vrednovanja i samovrednovanja škola NCVVO

Model samovrednovanja u srednjim školama, Suzana Hitrec 2008.

Projekt samovrjednovanja u srednjim školama - ncvvo.hr