Konačni rezultati županijskog natjecanja iz matematike

U prilogu se nalaze konačni rezultati županijskog natjecanja iz matematike za srednje škole.

Popis učenika pozvanih na državno natjecanje bit će objavljen nakon revizije državnog povjerenstva.

Čestitamo svim učenicima i njihovim mentorima na postignutim rezultatima.

Privremeni rezultati županijskog natjecanja

Županijsko natjecanje iz matematike 26.2.2024.

Županijsko natjecanje iz matematike održat će se u ponedjeljak 26. veljače 2024. u Srednjoj tehničkoj prometnoj školi, Teslina 4 u Splitu.

Program natjecanja:

9.30    Dolazak učenika i ulazak u učionice
9.50 - 10.00    Uvodne riječi i upute natjecateljima
10.00 - 13.00    Rješavanje testa
17.00    Objava privremenih rezultata (na oglasnoj ploči u atriju Srednje tehničke prometne škole te na web stranici Srednje tehničke prometne škole)
17.00 - 17.30    Uvidi i žalbe natjecatelja
18.00   Objava završnih rezultata

Natjecanje za učenike srednjih škola traje 3 sata (180 minuta). Učenici na natjecanje trebaju ponijeti grafitnu olovku i geometrijski pribor.

Učionice se nalaze na drugom katu škole, a popis učenika i raspored po učionicama nalazi se u prilogu te će biti izvješen na oglasnoj ploči u atriju škole.

Svim natjecateljima želimo puno uspjeha u rješavanju!

Priloženi dokumenti:
A varijanta.pdf
B varijanta.pdf

Školsko natjecanje - engleski jezik 2024.

Predmet: Natjecanje iz engleskog jezika

Školsko Natjecanje iz engleskog jezika

Dana 12. siječnja 2023. u našoj školi je provedeno školsko Natjecanje iz engleskog jezika. Sudjelovalo je petero učenika drugih razreda i troje učenika četvrtih razreda. Učenica drugog razreda, Gabriella Bulić (mentorica: Ivana Matijašević), pozvana je na županijsko natjecanje koje će se održati 13. veljače, 2024. s početkom u 10 sati. Gabrielli čestitamo i ovim putem i želimo joj svu sreću u daljnjem tijeku natjecanja.
Ivana Matijašević
26. 1. 2024.

Popis učenika:
2 razred

1.Blažević Laura
2.Bulić Gabriella
3.Goreta Lovre
4.Petrović Pavao
5.Pavelin Lorena

4 zareda

6.Kaliterna Paola
7.Lana Mandić
8.Zrinka Žarković

REZULTATI REVIZIJE ŽUPANIJSKOG NATJECANJA

Ovdje možete pogledati bodove nakon revizije županijskog natjecanja iz cijele Hrvatske.

Prema Posebnim uputama, Državno povjerenstvo određuje popis učenika koji se pozivaju na državno natjecanje i to okvirno

• 20 učenika u svakom od 5. do 8. razreda osnovne škole,
  • 22 učenika u svakom razredu A varijante srednje škole,
  • 18 učenika u svakom razredu B varijante srednje škole.

Konačni bodovni pragovi i broj učenika pozvanih, odnosno poziv na državno natjecanje će biti objavljeni u petak 17. ožujka 2023. Ukupan broj pozvanih učenika će biti oko 260.

Molimo sve učenike da svoje upite u vezi bodovanja nakon revizije upute članovima Državnog povjerenstva do srijede 15. ožujka 2023. putem e-maila:

Za osnovnu školu pisati na dp.osnovna.skola@gmail.com

Za A varijantu pisati na avarijanta@gmail.com

Za B varijantu pisati na bvarijanta@gmail.com

Priloženi dokumenti:
NakonRevizijeA.pdf
NakonRevizijeB.pdf

Rezultati županijskog natjecanja iz matematike 1.3.2023.

U prilogu su tablice poretka i ukupan broj bodova, a detaljne rezultate mogu vidjeti administratori aplikacije za natjecanja u vašoj školi.

Čestitamo svim natjecateljima!

Privremeni rezultati županijskog natjecanja

Uvidi u testove i žalbe u učionici 25, Srednje tehničke prometne škole

Županijsko natjecanje iz matematike 2023

Županijsko natjecanje iz matematike održat će se u srijedu 1. ožujka 2023 u Srednjoj tehničkoj prometnoj školi, Teslina 4 u Splitu.

Program natjecanja:

9.30    Dolazak učenika i ulazak u učionice
9.50 - 10.00    Uvodne riječi i upute natjecateljima
10.00 - 13.00    Rješavanje testa
16.30    Objava privremenih rezultata (na oglasnoj ploči u atriju Srednje tehničke prometne škole te na web stranici Srednje tehničke prometne škole)
16.30 - 17.00    Uvidi i žalbe natjecatelja
18.00   Objava završnih rezultata

Svim natjecateljima želimo puno uspjeha u rješavanju,

Županijsko povjerenstvo za provedbu natjecanja

Županijsko natjecanje iz matematike 2022.

Školska natjecanja

2022. Školsko natjecanje iz Osnova prijevoza i prijenosa