DANI KRUHA, listopad 2010.

DANI KRUHA-DANI ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE 2010.

Naše učenice Srednje tehničke prometne škole Split: Ana Klarić (3D), Anamarija Kralj (3C1), Klara Lažeta (3C), Karla Milić (3D) s nastavnicama Tanjom Mihoč i Ivonom Marinković sudjelovali su na Državnoj i svehrvatskoj smotri Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje u Koprivnici 10. listopada 2010. godine.

Povodom obilježavanja Dana kruha, grad Koprivnica bio je domaćin predstavnicima sedamdesetak osnovnih i srednjih škola s područja Hrvatske te osam predstavnika škola s prostora BiH i Vojvodine koji su se predstavili na štandovima s pekarskim proizvodima izrađenim prema narodnim receptima iz njihovih zavičaja. Organizatori ove manifestacije bili su Ministarstvo znanosti, obrazovanja i športa, Agencija za odgoj i obrazovanje i udruga Lijepa naša.

Pogledajte slike.

Uredili: Administrator, Sunčica Šarunić, ped.

Komentari:

Nikolina Lauš, Lucija Vuko, (3C): "Sve pohvale našim mornaricama. Najbolje ste."

Ivana Kardum (3C): "Super ste!!!"

Ivana Tomić, Tina Mravak (3C): "Cure, svaka čast! Prekrasne ste."

Mirko Bikić, Duje Režić (3C): "Bravo cure!!! Prekrasne ste!"

Ana Žižić-Gušo, Brankica Škojo (3C1): "Slike su maštovite i kreativne. Prikazuju koliko je zaista bilo lijepo na Danima Kruha u Koprivnici."

Katarina Barišić, Ivan Ivišić, Petra Bučić (3C1): "Prekrasno!!!"

Lucija Carić, Nikolina Grgičević(3C1): "Po slikama se vidi da su cure uživale."

Jelena Mamić (3D): "Prelijepe"